CristianoRonaldo.pl

środa, 20 września 2017 rokuOsób online: 2
rejestracja

Cristiano Ronaldo Junior

cr7juniorekImię i nazwisko: Cristiano Ronaldo Junior (a.k.a. Cristiano Ronaldo Jr.)
Data urodzenia: 17 czerwca 2010
Wiek: 2 lata
Ojciec: Cristiano Ronaldo
Matka: nieujawniono
Miejsce urodzenia: San Diego, Stany Zjednoczone
Kolor włosów: brązowy
Kolor oczu: brązowe

Podstawowe informacje:

Cristiano Ronaldo Junior urodził się 17 czerwca 2010 roku. Jego waga wynosiła wówczas 9 funtów i uncji. CR7 3 lipca 2010 roku ogłosił na swoim twitterze i facebooku, że został ojcem. Wydarzenie to miało miejsce po tym jak Portugalia odpadła w ćwierćfinale mistrzostw świata w RPA. Po tych informacjach w internecie pojawiło się wiele spekulacji. Ludzie zaczęli zastanawiać się kto jest matką młodego CR.

Cristiano w jednym z wywiadów powiedział: „Cieszę się, że zostałem ojcem. To wspaniałe uczucie, którego nie da się opisać. Za zgodą matki dziecka przejmuję nad nim opiekę. Proszę wszystkich o zrozumienie”.

Kto jest matką syna Cristiano Ronaldo? czyli medialne spekulacje

Matka syna Cristiano Ronaldo wciąż nie została ujawniona publicznie. W Internecie pojawiły się spekulację jakoby Ronaldo miał dziecko z jedną z amerykanek, która urodziła je za pieniądze. Mówi się, że CR7 zapłacił kobiecie 10 milionów funtów za to, by ta pozostała anonimowa. Inne źródła twierdzą, iż Portugalczyk miał przypadkowy romans, a dziecko wcale nie było planowane. Spekulować może każdy. A jak było naprawdę wie tylko sam Cristiano.

Irina Shayk nie jest matką Cristiano Ronaldo Juniora

Obecna partnerka Cristiano Ronaldo, Irina Shayk, z którą Portugalczyk w niedalekiej przyszłości zamierza wziąć ślub mimo wszelkich plotek nie jest matką CR Juniora. Pomimo tego faktu rosyjska modelka bardzo lubi spędzać czas z synkiem swojego ukochanego.

Fotki Cristiano Ronaldo Juniora 

 

Cristianomlody

cr7juniorek

  • Strona istnieje od: 1929 dni
  • Zarejestrowanych użytkowników: 1888
  • Newsów w serwisie: 1235
  • Gości online: 2
  • Użytkowników online: 0
Online
© 2014 CristianoRonaldo.pl
Projekt graficzny strony www opole