CristianoRonaldo.pl

środa, 20 września 2017 rokuOsób online: 4
rejestracja

Związki

"Dostaję zdecydowanie więcej uderzeń w nogi niż w serce. Jednak moje serce także było ranione. Kobiety wiele razy kończyły związek ze mną. Na szczęście jestem zwycięzcą i zawsze potrafię to przeboleć"

Jordana Jardel, Alice Goodwin, Mirella Grisales, Gemma Atkinson, Bipasha Basu, Imogen Thomas, Daniele Aguiar, Gabriela Entringer, Luciana Abreu, Alyona Haynes, Olivia Saunders, Marina Rodriguez, Nuria Bermudez, Merche Romero, Karina Ferro, Nereida Gallardo, Fernanda, Maria Szarapowa, Caroline Wozniacki, Paris Hilton, Raffaela Fico, Kim Kardashian, Letizia Filippi, Luana Belletti... Lista kochanek, narzeczonych Cristiano Ronaldo, prawdziwych i domniemanych jest nieskończona. Każdego roku prasa czy szukające sensacji angielskie gazety dodawały do niej nowe zdobycze. To katalog Angielek, Hiszpanek, Brazylijek, Kolumbijek, Włoszek, Portugalek, Dunek, Rosjonek, które były łączone z CR7 albo zostały sfotografowane u jego boku.

Czasem media przedstawiały je jako przyszłe panie Ronaldo, czasem to sam Cristiano wybierał je na towarzyszki życia. Wiele ich było w dość krótkim czasie, ale trzeba mieć na uwadze, że Cristiano jest piłkarzem słynnym, bogatym, przystojnym, z ciałem, które uwielbia eksponować i o zdolnościach Don Juana. Jednym słowem to tombeur des femmes, playboy, uwodziciel. Przynajmniej taką etykietę przyczepiły mu media. Sam Ronaldo wyznaje: "Jeśli chodzi o spotkania z dziewczynami, jestem dyskretny, mam swoje romantyczne chwile i jestem wrażliwy. U kobiet podobają mi się uśmiech, poczucie humoru, uprzejmość, czy są przyjacielskie i czy są kobietami, z którymi można prowadzić ciekawe rozmowy. Najważniejsze jest to, co znajduje się w środku pięknej kobiety, choć musi być piękna jak Angielina Jolie".

Od wiosny 2010 roku Cristiano związany jest z Iriną Shayk, urodzoną 6 stycznia 1986 roku w Jemanżelińsku. Z zawodu Rosjanka jest modelką. Występowała w kampaniach Guess, Lacoste'a i La Perla. Była twarzą Intimissimi, włoskiej marki bieliźnianej. Profesjonalną karierę rozpoczęła mając zaledwie 18 lat, po wygraniu konkursu piękności i zdobyciu tytułu Miss Czelabińska 2004. Irina dorastała w skromnej rodzinie: jej ojciec, górnik zmarł kiedy miała 14 lat, a matka musiała pracować na dwa etaty, żeby zapewnić rodzinie utrzymanie. To kobieta z charakterem, która osiągnęła to, co nie udało się żadnej wcześniej - sprawiła, że CR7 zachowuje się rozważnie. Razem spędzili wakacje na Malediwach, w Nowym Jorku i na Maderze. Mama Cristiano zaakceptowała rosyjską wybrankę syna i wydaje się, że wkrótce narzeczeni wezmą ślub.


źródło:Luca Caioli - Cristiano Ronaldo - Obsesja doskonałości

  • Strona istnieje od: 1929 dni
  • Zarejestrowanych użytkowników: 1888
  • Newsów w serwisie: 1235
  • Gości online: 4
  • Użytkowników online: 0
Online
© 2014 CristianoRonaldo.pl
Projekt graficzny strony www opole