CristianoRonaldo.pl

środa, 20 września 2017 rokuOsób online: 2
rejestracja

Cristiano: będziemy walczyć do samego końca

Z okazji zbliżających się derbów, Cristiano Ronaldo udzielił wywiadu dla Mahou - sponsora obu największych klubów z Madrytu.


- Derby to ważny mecz, zwłaszcza kiedy gra się u siebie przed własną publicznością. Atletico to trudny rywal, który bardzo dobrze się broni. Musimy wygrać to spotkanie i dobrze je zacząć już od samego początku.

- Wiemy że sytuacja w lidze jest skomplikowana, ale musimy walczyć do samego końca. Piłka nożna jest pełna niespodzianek i wszystko może się wydarzyć. Mam nadzieję że w sobotę zagramy wielki mecz i Real Madryt zwycięży.

- Gra w największym klubie na świecie ma swoje dobre i nieco gorsze strony. To klub w którym panuje ogromna presja, ale jestem tu już wiele lat i się przyzwyczaiłem. Wielkość tego klubu sprawia że ludzie patrzą na nas i postrzegają inaczej niż innych, jednak ogólnie bilans jest pozytywny, jestem bardzo szczęśliwy i chcę dalej być w tym klubie.

- Naszym marzeniem zawsze jest wygranie Ligi Mistrzów. Udało nam się ją wygrać 2 lata temu, co było niepowtarzalną chwilą, zarówno dla nas samych, jak i dla kibiców. Jednakże chciałbym również wyróżnić inne ważne dla mnie tytuły, jeśli chodzi o trofea indywidualne. Jestem dumny z lat spędzonych w Realu Madryt.

- Tak jak chyba każdy sportowiec, mam swoje zwyczaje. Zawsze wchodzę na boisko prawą nogą, mam pewną rutynę, ale bez przesady. Staram się powtarzać rzeczy, które wychodziły mi dobrze w ostatnim meczu, w którym zdobyłem bramkę.

- Zawsze marzyłem żeby tutaj przyjść i udowodnić ludziom że jestem najlepszy. Starałem się każdego roku, nie tylko dzięki wygranym trofeom, ale również dzięki golom czy zagraniom. Krok po kroku zamierzam pozostawiać po sobie ślad tam, gdzie dotrę. To cudowna rzecz, kiedy kibice cię wspierają. Czuję się szczęśliwy i jeszcze bardziej dumny, kiedy ludzie skandują moje nazwisko.

- Poza piłką lubię robić wiele innych rzeczy. Futbol wymaga wielu poświęceń, to nie tylko dwie godziny treningu. Ja przyjeżdżam na trening półtora godziny wcześniej i zostaję jeszcze trochę po jego zakończeniu, a wieczorem ćwiczę we własnym zakresie w domu. Żyję piłką, ale lubię spędzać czas z rodziną, jeść na mieście, wychodzić do kina, spotykać się z ludźmi, podróżować. Lubię proste rzeczy.

- Od dziecka moim marzeniem było zostać piłkarzem. Wygrałem wiele zarówno indywidualnie, jak i drużynowo, jestem szczęśliwy i nie mogę na nic narzekać. Chyba nic lepszego w życiu nie mogło mi się przytrafić.

- Uwielbiam życie w Madrycie i byłbym zadowolony gdybym mógł żyć tutaj po zakończeniu mojej kariery, bo to kraj który dał mi ogromną część tego, co posiadam. Ludzie są tu cudowni, mam blisko do Portugalii, panuje tu dobry klimat i to mi się podoba.Mecz Real Madryt - Atletico Madryt jutro o 16:00.

Dodano: 2016-02-26 19:29:20 Autor: Galaktyczny
Reklama
Komentarze

Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać komentarze

Brak komentarzy

  • Strona istnieje od: 1929 dni
  • Zarejestrowanych użytkowników: 1888
  • Newsów w serwisie: 1235
  • Gości online: 2
  • Użytkowników online: 0
Online
© 2014 CristianoRonaldo.pl
Projekt graficzny strony www opole