CristianoRonaldo.pl

środa, 20 września 2017 rokuOsób online: 8
rejestracja

Cristiano: wygramy Ligę Mistrzów

Cristiano Ronaldo udzielił wywiadu w dniu otwartym przed finałem Ligi Mistrzów, który odbędzie się w sobotę 28 maja.


- Na treningu nabawiłem się stłuczenia, ale za 2 dni wszystko powinno być już w porządku. Jeśli chodzi o formę fizyczną, to początek sezonu miałem raczej regularny, potem z meczu na mecz się poprawiałem, a końcówkę sezonu uważam  że zakończyłem będąc w doskonałej dyspozycji. Miałem jeden mały problem, ale to już przeszłość. Po 4000 minut i byciu najczęściej grającym to normalne, że coś może się przytrafić. Jednak jestem zadowolony, bo to mój sezon z największą liczbą minut. Kończę sezon będąc w dobrej formie, nie licząc tego kłopotu z dzisiejszego treningu. Czuję się dobrze, czuję się świetnie i czuję się przygotowany na sobotę gdzie na pewno będę na swoim najwyższym poziomie.

- Motywacja powstaje w normalny sposób, jak zawsze. Wynika z dobrej pracy, ze skupienia, z koncentracji na dniu meczowym. To klucze do sukcesu, nie tylko moje, ale i całej drużyny.

- Zdobędę bramkę czy nie, rekord pozostanie mój, więc nie przejmuję się tym. Czuję że takie rzeczy przychodzą naturalnie. Pewnie że cieszyłbym się z gola, ale jeśli nie trafię, to strzeli ktoś inny. Najważniejsze jest to, aby Real wygrał Ligę Mistrzów.

- Dla nas też jest to najważniejszy mecz w naszym życiu, mamy takie same odczucia jak Atletico.

- Najwspanialszym wspomnieniem z Lizbony było dla mnie podniesienie pucharu, to zapamiętałem najbardziej. W sobotę chciałbym zrobić to samo.

- 2 lata temu w finale spotkały się dwie najlepsze drużyny Ligi Mistrzów, w tym sezonie jest tak samo. Zobaczymy, kto będzie najlepszy. Jestem nastawiony pozytywnie. Uważam że Real jest lepszy od Atletico, ale musimy udowodnić to na boisku i zagrać dobry mecz. Sądzę że wygramy.

- Atletico to zawsze taki sam zespół, zawsze grają tak samo. Wiemy, że to będzie trudny mecz, że będzie mało okazji, bo oni wszyscy grają za linią piłki. Nie jest łatwo z nimi grać. To nie przypadek, że Barcelona i Bayern strzelili im tak mało goli. Są bardzo trudnym rywalem, ale jesteśmy przygotowani. Musimy zachować cierpliwość i myśleć pozytywnie. Jeśli zagramy na naszym poziomie, to wierzę że zwyciężymy.

- Liga Mistrzów w porównaniu do dubletu Barcelony? Nie interesuje mnie Barcelona, interesuje mnie Real i finał Ligi Mistrzów.

- Oczywiście że zasługujemy na zwycięstwo, inaczej nie doszlibyśmy do finału. Może zaczęliśmy słabo, ale poprawialiśmy się dzięki Zizou. Jeśli wygramy, to zasłużymy na to. Oczywiście Atletico też rozegrało świetny sezon, zrobiło swoje, ale to musi być rok Realu Madryt.

- Przegranie finału będzie dla nas klęską, ale my go wygramy.

Dodano: 2016-05-25 06:22:40 Autor: Galaktyczny
Reklama
Komentarze

Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać komentarze

Brak komentarzy

  • Strona istnieje od: 1929 dni
  • Zarejestrowanych użytkowników: 1888
  • Newsów w serwisie: 1235
  • Gości online: 8
  • Użytkowników online: 0
Online
© 2014 CristianoRonaldo.pl
Projekt graficzny strony www opole