CristianoRonaldo.pl

środa, 20 września 2017 rokuOsób online: 5
rejestracja

Manchester chce Kroos'a i Cristiano

Manchester United chce dokonać poważnych wzmocnień w letnim okienku transferowym. Wśród najważniejszych celów Czerwonych Diabłów pojawiają się nazwiska Cristiano Ronaldo i Toniego Kroos'a. Według Daily Star na czele listy ma stać właśnie nazwisko Niemca przywdziewającego obecnie barwy Realu Madryt. Anglicy rzekomo mają być skłonni zapłacić nawet 40 milionów funtów.

Warto dodać, że Kroos był łączony z transferem na Old Trafford już przed przejściem na Bernabeu z Bayernu Monachium w 2014 roku.

Tymczasem Sunday Express wierzy również w powrót do swojego poprzedniego klubu Cristiano Ronaldo. Działacze Manchesteru mają upatrywać szanse na pozyskanie Portugalczyka w zapowiadanej ostatnio czystce kadrowej, która ma zostać przeprowadzona w Realu nadchodzącego lata. Według United decydującą kwestią w zgodzie na transfer ma być jego coraz bardziej zaawansowany jak na piłkarza wiek.

Wielką rolę w szansach na powrót Cristiano do Manchesteru odegra zapewne również to, jak zakończy się saga związana z Jose Mourinho.

Dodano: 2016-03-06 21:13:59 Autor: HalaCR
Reklama
Komentarze

Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać komentarze

Brak komentarzy

  • Strona istnieje od: 1929 dni
  • Zarejestrowanych użytkowników: 1888
  • Newsów w serwisie: 1235
  • Gości online: 5
  • Użytkowników online: 0
Online
© 2014 CristianoRonaldo.pl
Projekt graficzny strony www opole