CristianoRonaldo.pl

środa, 20 września 2017 rokuOsób online: 6
rejestracja

Messi: Cristiano zasłużył na swoje Złote Piłki

Leo Messi udzielił wywiadu dla egipskiej telewizji MCB. Napastnik Barcelony wypowiadał się między innymi na temat Cristiano Ronaldo i Realu Madryt.


- Wielokrotnie powtarzałem że różne porównania dotyczące gry czy osiągnięć to sprawa mediów, które to uwielbiają. Ja osobiście staram się pomagać jak najlepiej swojej drużynie, rozwijać się każdego roku i wykonywać po prostu dobrze swoją pracę. Nie porównuję się ani z Cristiano, ani z żadnym innym piłkarzem. Skupiam się tylko na sobie i na swoich kolegach oraz na kolejnych meczach.

- Nie kolegujemy się z Cristiano, znamy się tylko z rywalizacji, i tyle. Nigdy nie spotkaliśmy się poza boiskiem tak aby się poznać czy stworzyć jakąś relację, ale nie działo się tak z jakiegoś szczególnego powodu. Po prostu on jest w innej drużynie, a ja w innej, i widujemy się tylko wtedy kiedy gramy.

- Skoro Cristiano wygrał Złote Piłki, to znaczy że na nie zasługiwał. Każdy wykonuje swoją pracę i szanuje głosy innych ludzi, którzy dają tę nagrodę, czyli kolegów z boiska, dziennikarzy i ludzi z FIFA. Zawsze akceptuje się wygranego i na pewno on zawsze zasługiwał na Złotą Piłkę kiedy ją wygrywał.

- Real Madryt to wielki klub z wielką historią, który ma wielkich graczy. Miał wiele niesamowitych gwiazd i to coś normalnego, że z nimi rywalizujemy, bo jesteśmy dwoma największymi klubami na świecie. Oni zawsze są trudnym rywalem. Ciężko nam jest wygrywać ligę, bo zawsze z nimi walczymy. Istnieje między nami wielka rywalizacja i staramy się grać jak najlepiej.

Dodano: 2016-03-28 22:28:46 Autor: Galaktyczny
Reklama
Komentarze

Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać komentarze

Autor: crisronaldo7 Wysłano: 24 lipca 2016; 21:06

Cris musi dostać złotą piłkę ponieważ wygrał Ligę Mistrzów z Realem Madryt oraz Euro 2016 z Portugalią :)

  • Strona istnieje od: 1929 dni
  • Zarejestrowanych użytkowników: 1888
  • Newsów w serwisie: 1235
  • Gości online: 6
  • Użytkowników online: 0
Online
© 2014 CristianoRonaldo.pl
Projekt graficzny strony www opole